Обявиха наградените в Коледния конкурс на Община Червен бряг и МКБППМН

Обявиха наградените в Коледния конкурс на Община Червен бряг и МКБППМН

ОБЩИНА ЧЕРВЕН БРЯГ И МКБППМН ОБЯВЯВАТ РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ КОЛЕДНИЯ КОНКУРС „ВЯРВАМ В ЧУДЕСА“

1. Конкурс за коледна картичка и оригинално коледно пожелание
Първа възрастова група – деца в предучилищна възраст

Първо място

Станислава Тихомирова Тодорова – 5г. ДГ „Зора“ – Червен бряг;

Хрисия Димитрова Янева – 5г. ДГ „Зора“ – Червен бряг;

Николета Драгомирова Цекова – 5г. ДГ „Зора“ – Червен бряг;

Второ място

Гергана Радкова Лазарова – 6г. ДГ „Зора“ – Червен бряг;

Лъчезара Радкова Лазарова – 6г. ДГ „Зора“ – Червен бряг;

Трето място

Андреа Благовестова Андреева – 4г. ДГ „Зора“ – Червен бряг;

Даниела Мирославова Ценова – 6г. ДГ „Зора“ – Червен бряг;

Йоанна Цветомирова Йорданова – 4г. ДГ „Зора“ – Червен бряг;

Поощрителни награди ще получат:

Борянка Иванова Джурковска – ДГ „Пролет“ – гр. Койнаре;

Крисия Стефанова Асенова – ДГ „Бодра смяна“ – Червен бряг.

Втора възрастова група – I – IV клас

Първо място

Гергана Стоянова Димитрова – 2 клас, ОбУ „Отец Паисий“ с. Радомирци;

Евгения Георгиева Васкова – 1 клас, ОУ „А. Константинов“ – Червен бряг;

Петър Кирилов Петров – 1 клас, ОУ „А. Константинов“ – Червен бряг;

Второ място

Данаил Данаилов Огнянов – 1 клас, ОУ „Хр. Ботев“ – с. Глава;

Деа Драганова – 1 клас, СУ „Д-р Петър Берон“ – Червен бряг;

Иванка Венциславова Петрова – 1 клас, ОУ „А. Константинов“ – Червен бряг;

Трето място

Памела Василева Николова – 4 клас, ОУ „А. Константинов“ – Червен бряг;

Анджелика Йорданова Вълчева – 4 клас, ОУ „А. Константинов“ гр. Червен бряг;

Михаела Емил Николова – 1 клас, СУ „Д-р Петър Берон“ – Червен бряг;

Поощрителна награда ще получат:

Данаил Николаев Тодоров – 1 клас, СУ „Д-р Петър Берон“ – Червен бряг;

Виталия Данаилова Огнянова – 4 клас, ОУ „Хр. Ботев“ – с. Глава;

Силвия Красимирова – 3 клас, ОбУ „Отец Паисий“ – с. Радомирци.

2. Литературен конкурс за тематична разработка – приказка, разказ, есе, стихотворение, писмо
Първа възрастова група – V – VIII клас

Първо място

Дария Динова – 5 „б“ клас, ОУ „Хр. Смирненски“ – Червен бряг;

Второ място

Вивиан Павлова – 6 „а“ клас, ОУ „Хр. Смирненски“ – Червен бряг;

Соня Асенова – 5 „б“ клас, ОУ „Хр. Смирненски“ – Червен бряг;

Трето място

Николета Петрова – 6 клас, гр. Търговище;

Венислава Цветанова – 5 „б“ клас, ОУ „Хр. Смирненски“ – Червен бряг;

Поощрителна награда ще получи:

Венелин В. Георгиев – 4 клас, гр. Плевен

Втора възрастова група – IX – XII клас

Първо място

Ани В. Георгиева – 10 клас, гр. Плевен;

Поощрителна награда

Крис Василев Иванов – 10 клас, гр. София.

Честито на отличените деца и ученици!

Adblock test (Why?)

<

p class=”wpematico_credit”>Powered by WPeMatico