Оборище разби Спортист в Панагюрище и се възползва от грубата грешка на Хебър срещу Банско,,

Отборът на „Оборище“ победи с 4:1 като домакин състава на „Спортист“ (Своге) в днешната среща от 21-ия кръг на Югозападната Трета лига.

„Воеводите“, водени от Войн Войнов, бяха по – добрият отбор на терена и контролираха играта

Първото попадение дойде още в 15-та минута от Васил Тачев. Четири минути по-късно, отново Тачев успя да отбележи за 2:0, като с този резултат завърши и първото полувреме.

През втората част, в 50-та минута, като голмайстор за „Оборище“ се разписа Георги Нетов. Гостите успяха да върнат един гол в 63-та минута, а Тачев, чрез хеттрик, оформи крайния резултат от 4:1.

С успеха си панагюрци скъсиха дистанцията от лидера Хебър на 6 точки, след като пазарджиклии загубиха изненадващо визитата си на Банско с 0:1.

Снимка и инфо: pia-news