Сливнишки герой надви Пирин Разлог с 2-0

Сливнишки герой надви Пирин Разлог с 2-0,,

Сливнишки герой постигна първата си победа за сезон 2019/2020, надвивайки с 2-0 Пирин Разлог на собственият си стадион в Сливница.

Сливничани започнаха с традиционен натиск и в 27-та минута откриха резултата, след като едно центиране от пряк свободен удар в наказателното поле на Пирин бе засечено от капитанът на домакините Виктор Георгиев, правейки резултата 1-0.

През втората част Героя удвои, след като в 72-та минута Мариан Хаджиев отбеляза от дузпа за нарушение срещу Весислав Иванов за 2-0. Иванов обаче бе заменен принудително, което пък доведе до официален дебют с екипа на Сливнишки герой на централният нападател Атанас Курдов, влязъл на неговото място. Курдов  бе в центъра на събитията в края на двубоя, когато Ничо Ничев проби и центрира в наказателното поле, качвайки топката на главата нанападателя, но вратарят успя да избие удара му.