България стигна само до равенство при гостуването си на Черна гора

България стигна само до равенство при гостуването си на Черна гора,,

Черна гора и България завършиха реми 0:0 в среща от европейските квалификации за класиране на Евро 2020, а мачът се игра в Подгорица.

Като цяло не се получи качествен сблъсък и двата тима заложиха повече на физиката, като в крайна сметка след това реми черногорците са 4-и в Група „А“ с актив от 3 точки, а нашите момчета са на последното място в групата.

Oще в 7-ата минута Галин Иванов имаше чудесен шанс да открие резултата за нашите, но стражът на противниковия тим спаси с крак неговия удар.

През следващите минути на терена не се създаде нищо интересно, но в 35-ата минута нашите имаха нов шанс за попадение.

Краев засече една добра топка, но я прати право в тялото на противников играч.

Малко след подновяването на играта, след почивката, Илиев спаси Българиа с добра намеса след удар на противников играч.

След почивката положенията съвсем липсваха и в крайна сметка двата тима врътнаха реми без попадения.