Героя с пълен обрат над Надежда (Доброславци)

Героя с пълен обрат над Надежда (Доброславци),,

Сливнишки герой завърши Есенният дял на първенството на ЮЗ Терта лига, побеждавайки след пълен обрат Надежда (Доброслаци) с 4-2, на градският стадион в Сливница. При много студено и ветровито време, двата отбора бяха изведени на терена от столичният рефер Йото Гарабедов и помощниците му Костадин Тановчев и Анатас Тимев.

Двата тима направиха едно запомнящо се първо полувреме, което отдавна не бе виждано на тирина на Сливнишки герой. Гостите от Доброславци „зашлевиха“ домакините, след като набързо поведоха с два гола. първо в 14 минута Георги Младенов отбеляза за 0-1, а в 20-та минута Валентин Миленов удвои след изпълнение на наказателен удар.

Героя реагираха като ужилени и в 22-та минута защитникът Стефан Илиев намали на 1-2. Десет минути по-късно таранът в оранжево Мариан Хаджиев изравни за 2-2. До края на полувремето сливничани натиснаха здраво и в 36-та минута направиха пълен обрат, след като Ничо Ничев прати топката в мрежата на Майкъл Матев за 3-2.

В 72-та минута Мариан Хаджиев отбеляза вторият си гол в мача за крайното 4-2, което попадение е и негово шесто от началото на първенството.