Карим Бензема донесе успеха на Реал срещу Атлетик Билбао + ВИДЕО

Карим Бензема донесе успеха на Реал срещу Атлетик Билбао + ВИДЕО,,

Отборът на Реал Мадрид се наложи над Атлетик Билбао с резултат 3:1 в изтеглен мач от 19-ия кръг на испанската Примера дивисион.

Гостите останаха с човек по-малко в 13-ата минута, когато втори жълт картон получи Раул Гарсия. Малко преди това тимът на Атлетик претендираше за дузпа, но съдията остана безмълвен.

ПОЛОЖЕНИЕТО ЗА ДУЗПА:

Penalti clarísimo de Carvajal sobre Iñaki Williams, Gil Manzano no lo ve y segundos después expulsa por doble amarilla a Raul García.

El nivel del arbitraje en España es lamentable, siempre favoreciendo al Madrid. Denles la Liga ya.

pic.twitter.com/dKRgutUeFw
— Culé per sempre (@SimplementFCB) December 15, 2020

ЧЕРВЕНИЯ КАРТОН:

В продължението на първата част Тони Кроос откри резултата за “белия балет” с далечен изстрел.

В 52-ата минута обаче Капа изравни за гостите.

В 74-ата минтуа Карим Бензема направи резултата 2:1 след асистенция на Дани Карвахал.

В самия край на сблъсъка Карим Бензема вкара своя втори гол и оформи крайното – 3:1.

Реал Мадрид се изравни с лидерите Реал Сосиедад и Атлетико Мадрид по точки, но “дюшекчиите” имат два мача по-малко.