Съдия взе автограф от Халанд, Сити пусна гол след 788 минути

Съдия взе автограф от Халанд, Сити пусна гол след 788 минути,,

Октавиан Совре, румънският помощник съдия на мача Манчестър Сити – Борусия Дортмунд, си поиска автограф от Ерлинг Халанд в тунела на стадион “Етихад” вчера.

Норвежкият вундеркинд обаче влезе в необичайна серия от пет поредни двубоя без гол, а германският тим падна нещастно с 1:2. В последната минута Фил Фодън стана най-младият англичанин с гол в сетния миг на дуел от Шампионската лига.

От първото участие на Сити в Шампионската лига само Реал се е разписвал колкото него в 90-ата минута – 17 пъти, изчисли “Труд”. Неочаквано Борусия даде сериозен отпор на отбора в може би най-добра форма в целия свят.

Марко Ройс стана първият футболист, който вкара гол на “гражданите” в Шампионската лига след 788 минути. В груповата фаза Луиш Диаш от Порто за последно проби вратаря Едерсон. Сити вече има 27 победи в последните си 28 двубоя във всички турнири.